İstanbul'un merkezinde Prestijli Hazır Ofisler

Ofisiniz için her detayı ayrıca düşünülmüş, ticaretin merkezinde, lüks donatılmış ve Şehrin tam merkezinde, tüm kurulum süreçleri tamamlanmış ve sadece size işinize başlayacağınız keyifli bir ortam hazırladık.

Tarihi yarımada'nın merkezinde Dem Ofis

Beyazıt Meydanı'nın tam merkezinde , tarihi kapalı çarşı, Sultan Ahmet ve Laleli lokasyonlarına yürüme mesafesinde ticari yaşamın merkezinde prestijli ve lüks ofis çözümleri sizi bekliyor.

Sizin için en lüks mobilyalarla hazırlanmış bir ofisin yanısıra , sekreter , internet, temizlik, güvenlik, iklimlendirme, yeme içme hizmetlerine ekstra maliyetler harcamadan tüm bu hizmetleri tek bir ofis kiralayarak çözebilirsiniz.

Ofis maliyetlerinizi azaltıp, prestijinizi arttırabilirsiniz. Tercihinize göre seçeceğiniz yeni ofisinizde çalışmaya hemen bugün başlayabilirsiniz..

İşinizi büyütebilecek Prestijli Hazır Sanal Ofisler

Kendiniz veya tüm ekibiniz için en ideal çalışma ortamına hemen sahip olabilirsiniz. Hazır Ofis, Sanal Ofis ve Paylaşımlı Ofis ihtiyacınız için verimli, kaliteli ve yüksek standartlara sahip bir fırsatlar sunuyoruz. Ücretsiz ve sınırsız toplantı odası kullanımı, ücretsiz sekreter hizmeti, kaliteli mobilyalar, teknolojik alt yapı, fiber internet, sınırsız kahve, ücretsiz otopark ile aidat ve stopaj ödeme derdi olmadan sadece işinize odaklanın, gerisini biz düşünelim.